Rezanjem slavskog kolača u prostorijama Policijske uprave u Boru obeležen je Dan Ministarstva unutrašnjih poslova i slava Sveta Trojica.
Svečanosti su, pored pripadnika MUP-a, prisustvovali i predstavnici Borskog upravnog okruga, lokalne samouprave, javnih službi i institucija sa teritorije grada.
Gradonačelnik Bora Akeksandar Milikić prisustvovao je obredu rezanja slavskog kolača i tom prilikom uputio čestitke svim pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova, zahvalivši im na požrtvovanosti, odgovornosti i svakodnevnom doprinosu bezbednosti građana.


