Timočka KrajinaBorDan Ministarstva unutrašnjih poslova obeležen u Boru

Dan Ministarstva unutrašnjih poslova obeležen u Boru

Foto: Grad Bor

Rezanjem slavskog kolača u prostorijama Policijske uprave u Boru obeležen je Dan Ministarstva unutrašnjih poslova i slava Sveta Trojica.

Svečanosti su, pored pripadnika MUP-a, prisustvovali i predstavnici Borskog upravnog okruga, lokalne samouprave, javnih službi i institucija sa teritorije grada.

Gradonačelnik Bora Akeksandar Milikić prisustvovao je obredu rezanja slavskog kolača i tom prilikom uputio čestitke svim pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova, zahvalivši im na požrtvovanosti, odgovornosti i svakodnevnom doprinosu bezbednosti građana.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница