Тимочка КрајинаЗајечарКик-бокс клуб „Fight Team 019” из Зајечара наставља да ниже успехе

Кик-бокс клуб „Fight Team 019” из Зајечара наставља да ниже успехе

Кик-бокс клуб „Fight Team 019” – Првенство централне Србије у Крушевцу

Првенство централне Србије у дисциплини „low kick“ одржано је у Крушевцу, где су зајечарски кик боксери освојили пет медаља, од којих су четири сребрне и једна бронзана.

Кик-бокс клуб „Fight Team 019” из Зајечара у предстојећем периоду радиће на припремама за Државно првенство у Бору.

„Генерално на турниру смо усавршавали уочене недостатке и полако крећемо са припремама за Државно првенство које је на програму у комшијском Бору у мају”, каже Никола Миленковић, тренер и председник КБК „Fight Team 019”.

Такмичење у Крушевцу су отворили пионири, а зајечарски клуб представљали су Немања Алексић у категорији до 37 килограма који је освојио бронзано одличје и Лука Николић коме је у конкуренцији бораца до 47 килограма припала сребрна медаља.

Јуниор Петар Станчев овојио је сребрну медаљу у Крушевцу, у категорији до 60 килограма.

Жарко Стојковић је у категорији јуниора до 86 килограма донео свом тиму још једно сребро.

Даница Басић је осветлела образ свом клубу и Зајечару и у конкуренцији јуниорки до 60 килограма освојила сребрну медаљу.

Сви медији који преузму текст, фотографије или видео, дужни су да наведу извор – Тимочка (timocka.rs). Уколико преузимају комплетан текст и фотографије, већи део текста, или је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.