Predstavnici Grada Zaječara, Moto kluba „Divlje sokače” i Hrišćanskog udruženja „Agape” danas su Zdravstvenom centru u Zaječaru uručili donaciju u vidu posteljine, jastuka i ćebadi, u cilju unapređenja uslova za pacijente i zaposlene. Ova pomoć stigla je na pravo mesto, prema rečima prisutnih na uručenju.
Gradonačelnik Zaječara Boško Ničić izjavio je da je ova inicijativa druga akcija koju Grad sprovodi u saradnji sa Moto klubom „Divlje sokače”, naglašavajući značaj ovakvih donacija za podršku institucijama.
„Zdravstveni centar sada ima obezbeđenu posteljinu za trećinu svojih kreveta, što će značajno doprineti uslovima rada i boravka u Zdravstvenom centru”, istakao je Ničić.
Predsednik Moto kluba „Divlje sokače”, Jovica Martić, podsetio je da su bajkeri širom Srbije poznati po humanitarnom radu, dok je saradnja sa Udruženjem „Agape” omogućila organizaciju i realizaciju ove donacije. Martić je istakao da će Moto klub „Divlje sokače” nastaviti slične akcije i u budućnosti.
Direktor bolnice, dr Ivica Milosavljević, zahvalio je na ovom gestu i dodao da je vrednost donacije neprocenjiva.
Današnja isporuka uključuje preko 200 čaršava, navlaka, jastučnica i drugih potrebnih materijala za bolnicu.




