Ovih dana aktivno se radi na uređenju šetališne zone na „četvrtom kilometru“, na potezu između Tržnog centra „Kocka” i Doma zdravlja u Boru.
Nakon asfaltiranja pešačke staze dužine oko 400 metara, u planu je i postavljanje tezgi za prodavce koji će na istim prodavati isključivo domaće proizvode.
Pored toga, duž ove staze biće smeštene i klupe, a uz kandelabere koji su prethodno postavljeni, ovaj deo grada napokon će dobiti izgled kakav zaslužuje i koji će Boranima omogućiti da uživaju u ovom šetalištu.



