Šesti simpozijum „Medicina u umetnosti” biće organizovan sutra, 1. novembra u amfiteatru zaječarskog Zdravstvenog centra.
Teme ovogodišnjeg simpozijuma su: Slika, Muzika, Reč i misao, kao i Multidisciplinarnost.
Početak simpozijuma je u 10 sati, a organizator je Srpsko lekarsko društvo, podružnice Zaječar.



