Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru zadržali su dvojicu vozača koji su upravljali vozilima pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Saobraćajna policija je juče u gradu zaustavila četrdesetsedmogodišnjeg vozača „pežoa”, koji je vozilom upravljao pod dejstvom kanabisa i amfetamina, kao i četrdesetjednogodišnjeg vozača „renoa”, kod koga je utvrđeno prisustvo benzodiazepina i kanabisa.
Vozači su zadržani i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.


