Glumački ansambl beogradskog teatra „Madlenianum” predstaviće se borskoj publici komadom „Da krenemo ispočetka” u sredu, 3. decembra, u sali Muzičke škole, sa početkom u 19 časova.
U ovoj neobičnoj drami jedan čovek, lekar i nobelovac, susreće sebe samog iz vremena kada je bio četrdeset godina mlađi. U preplitanju dva vremenska toka nastaje niz duhovitih, dirljivih i nesvakidašnjih situacija.
Glavne uloge tumače dva džentlmena – Slavko Štimac i Ljubomir Bulajić, dok u ženskom delu ansambla igraju Branka Petrić, Tamara Aleksić, Lana Karaklajić, Nađa Jakovljević i Natalija Vlahović.
Rediteljka predstave ističe:
„Za ljudsku dušu je važno uvek ostati mlad. U režiji obožavam da se poigravam magijskim realizmom, jer smatram da ono što čovek vidi okom nije jedina realnost koja nas okružuje. U drami ’Da krenemo ispočetka’ privuklo me pitanje koje nas sve muči – da imamo šansu da vratimo vreme, da li bismo nešto drugačije uradili u životu i da li bi nas to odvelo do drugačijeg ishoda, ili je struktura naše ličnosti već odredila put kojim idemo?”
Cena ulaznice iznosi 1.000 dinara. Ulaznice se mogu kupiti na blagajni Ustanove „Centar za kulturu grada Bora”, radnim danima od 8 do 14 časova.






