VestiKoalicija SPS-JS predala izbornu listu u Zaječaru

Koalicija SPS-JS predala izbornu listu u Zaječaru

Koalicija Socijalistička partija Srbije – Jedinstvena Srbija predala je večeras izbornu listu pod nazivom „Ivica Dačić – Socijalistička partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija (JS)” za predstojeće lokalne izbore u Zaječaru.

Na listi je 40 kandidata za odbornike, građani Zaječara podržali su ovu listu sa 1.271 potpisom.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Prvi na listi i kandidat za gradonačelnika je direktor zaječarske Gimnazije Srđan Stanojević.

„Na listi su kvalitetni ljudi, to je spoj mladosti i iskustva, to su ljudi koji su se dokazali u svojim profesijama do sada, koji mogu i znaju i spremni su da preuzmu odgovornost da učine ovaj grad i naša sela boljim mestom za život. Pripremili smo program koji će uskoro biti i odštampan i predstavljen građanima. Na listi je 40 kandidata za odbornike, podršku ovoj listi svojim potpisom dao je 1.271 Zaječarac. Obuhvaćeni su svi aspekti našeg društvenog života, zdravstvo, prosveta, naša sela, poljoprivreda. Na listi je 40% žena”, rekao je Stanojević.

Drugi na listi i kandidat za predsednika lokalnog parlamenta je dr Mirko Nikolić.

„Kampanja SPS-JS je poznata, vodimo korektnu kampanju. Poštujemo sve predstavnike i spremni smo da se borimo, argumentima i činjenicama”, kazao je Nikolić.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница