VestiPonovo radi Omladinski centar u Zaječaru

Ponovo radi Omladinski centar u Zaječaru

Омладински центар Зајечар
Foto: Omladinski centar Zaječar

Posle kraće pauze, prostor Omladinskog centra, od ovog vikenda će biti ponovo otvoren za sve posetioce.

Završena letnja sezona je obilovala programima različitog sadržaja, a iz Omladinskog centra poručuju da će i zimska sezona biti jednako sadržajna. Pored brojnih koncerata domaćih i stranih izvođača, gosti lokala će skoro svakodnevno imati priliku da uživaju i u kvizovima, projekcijama filmova, tribinama i sl.

Otvaranje je najavljeno za petak uveče (18. oktobar), kada će nastupiti poznati zaječarski sastav „Madicine band”, koji je već nekoliko puta „rasprodao“ koncertnu salu u ovom lokalu. Dan nakon toga, 19. oktobra, na binu Omladinskog centra će se popeti mladi hrvatski bend „Fire in Cairo” i po prvi put se predstaviti zaječarskoj publici.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница