Besplatan seminar pod nazivom „Sreću ne možeš da kupiš, sreću moraš da rodiš” namenjen budućim majkama i porodiljama održaće se 17. avgusta u Prostoru za POMAK.
O mnogim temama koje se tiču majčinstva, govoriće specijalista ginekologije i akušerstva dr Mirko Trailović i pedijatar dr Brankica Vasić.
Saznanje da je žena u drugom stanju, stvara velike promene u životu kako buduće mame tako i budućeg tate. Emocije, zabrinutost i radost normalna su osećanja i veoma bitna uloga jer žena ispod svog srca sada nosi jedno, a nekada i više srca, stvara se novi život.
Na seminaru će biti više reči o pripremi za porođaj, kontrakcijama, epiduralnoj anesteziji i epiziotomiji, kao i o dojenju i uvođenju namirnica kod beba.
„Kako da promenimo način razmišljanja, kako uživati u trudnoći, kako dobiti podršku za sve predstojeće probleme u toku trudnoće i nakon nje? Dobićete savete, podršku i konsultaciju od strane lekara, koji već dugo godina uspešno rešavaju sve probleme i nedoumice u oblasti ginekologije, pedijatrije i psihologije”, navode organizatori seminara.
Seminar je besplatan, ali je prijava obavezna zbog ograničenog broja mesta.
Zainteresovane učesnice mogu se prijaviti putem ovog linka.
Početak seminara zakazan je za 17 časova.








