VestiDevet medalja za članove Gradskog karate kluba „Zaječar” u Pukovcu

Devet medalja za članove Gradskog karate kluba „Zaječar” u Pukovcu

Zaječarski karatisti nastavljaju sa uspesima širom Srbije. Minulog vikenda, takmičari GKK „Zaječar” osvojili su devet medalja na tradicionalnom turniru „Pukovac Open 2021”, gde su u konkurenciji 200 takmičara uzeli četiri zlatna, dve srebrna i tri bronzana odličja.

Karate klub „Pukovac” bio je organizator takmičenja održanog u nedelju, 30. maja, u sali OŠ „Vuk Karadžić”, a KK „Unsu” iz Leskovca nastupio je sa najviše takmičara, a najviše medalja pripalo je borskim karate klubovima „Tangsoodo” i „Sureido”.

Gradski karate klub „Zaječar” — Pukovac Open 2021”

Sara Krstić iz Gradskog karate kluba „Zaječar” proglašena je za najuspešniju takmičarku turnira sa tri zlatne i jednom bronzanom medaljom, a odličja su osvojili i Daniel Simić i Andrea Stanišić.

Gradski karate klub „Zaječar”: Andrea Stanišić, Sara Krstić i Daniel Simić

Osvajači medalja:

• Andrea Stanišić (2015. godište) – oranž pojas u katama 1. mesto;
  • Sara Krstić (2012. godište) – braon pojas u katama 1. mesto, u tonfama 1. mesto, u tehnici 1. mesto i u borbama 2. mesto;
  • Daniel Simić (2012. godište) – braon pojas u katama 3. mesto, u tonfama 3. mesto, u bo (štap) 2. mesto i u borbama 5. mesto.

Trener ekipe bio je Miloš Radojković, dok je delegirani sudija iz Zaječara bio Miroslav Mića Radojković, internacionalni karate sudija „A“ kategorije.

Sledeće takmičenje na kome će učestvovati članovi zaječarskog karate kluba je „Jablanica Open” u Medveđi, čiji je organizator KK „Jablanica” iz Medveđe. Takmičenje je na programu 13. juna.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.