Timočka KrajinaZaječarFinalne utakmice na turniru u malom fudbalu 4. „Memorijal Joca Mihailović –...

Finalne utakmice na turniru u malom fudbalu 4. „Memorijal Joca Mihailović – K3” u Zaječaru

Turnir u malom fudbalu „Memorijal Joca Mihailović – K3” – Šesnaesti dan

Na turniru u malom fudbalu 4. „Memorijal Joca Mihailović – K3” u Zaječaru biće odigrane polufinalne i finalne utakmice, u šest kategorija.

Poslednjeg dana turnira na programu je 17 utakmica, a polufinalne i finalne utakmice odigraće mlađi petlići, petlići, pioniri, kadeti, seniori i veterani.

Tokom trajanja ovog turnira odigrano je preko 200 utakmica.

Rezultati utakmica za sredu, 29. jun:

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – POLUFINALE
17:00 DŽEZ KAFE – GLADIJATORI 3:0
17:30 KAFE 54 – MOTEL RESTORAN BEBA 1:0

PIONIRI (2009. GOD. I MLAĐI) – POLUFINALE
18:00 NAŠA KAFANA – IRISH PUB 0:2
18:30 KAFE FREŠ – RS TURIST 5:0

KADETI – POLUFINALE
19:00 DAČA – AUTO BANE 3:0
19:30 AUTO ŠKOLA STOP – RAJKO GRLJAN 1:1 (penali 1:0)

VETERANI – GRUPNA FAZA
20:00 KNJIŽARA PERO – BTP CAR WASH 0:4

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – BARAŽ ZA POLUFINALE
20:30 POLJOCENTAR – EXIT 4:0
21:00 ROJAL – KAFE FREŠ 4:0

SENIORI – ČETVRTFINALE
21:30 ĐORĐEVIĆ GRADNJA – AUTO ŠKOLA STOP JERA 1:1 (penali 0:1)

VETERANI – GRUPNA FAZA
22:00 EUROKLUB – KNJIŽARA PERO 5:2

SENIORI – ČETVRTFINALE
22:30 SMILEY MS – AUTO ŠKOLA RAKIĆ 2:2 (penali 0:1)
23:00 TEKIJANKA – AUTO ŠKOLA STOP 2:0
23:30 METAL ŠOP – AUTO ŠKOLA BELICA 1:0

Raspored utakmica za četvrtak, 30. jun:

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – POLUFINALE
17:00 POLJOCENTAR – KAFE PICERIJA 54
17:25 UGRADNJA GREJANJA JOVIĆ – ROJAL

PIONIRI (2009. GOD. I MLAĐI) – UTAKMICA ZA 3. MESTO
17:50 NAŠA KAFANA – RS TURIST

KADETI – UTAKMICA ZA 3. MESTO
18:15 RAJKO GRLJAN – AUTO BANE

VETERANI – POLUFINALE
18:40 AUTO ŠKOLA STOP – KNJIŽARA PERO
19:05 EUROKLUB – BTP CAR WASH

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – UTAKMICA ZA 3. MESTO
19:30 GLADIJATORI – MOTEL RESTORAN BEBA

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – UTAKMICA ZA 3. MESTO
19:55

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – FINALE
20:20

SENIORI – POLUFINALE
20:45 AUTO ŠKOLA STOP JERA – AUTO ŠKOLA RAKIĆ
21:10 METAL ŠOP – TEKIJANKA

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – FINALE
21:35 DŽEZ KAFE – KAFE 54

PIONIRI (2009. GOD. I MLAĐI) – FINALE
22:00 IRISH PUB – KAFE FREŠ

VETERANI – UTAKMICA ZA 3. MESTO
22:25

KADETI – FINALE
22:50 AUTO ŠKOLA STOP – DAČA

VETERANI – FINALE
23:15

SENIORI – UTAKMICA ZA 3. MESTO
23:40

SENIORI – FINALE
00:10

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare
Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare

Društvene mreže

23,992PratilacaLajkuj
4,089PratilacaZaprati
1,238PratilacaZaprati
160PratilacaBaci sub
0
Voleli bismo da čujemo Vaše mišljenje, ostavite komentarx