Na zaječarskom Skveru i u Caffe Fresh-u, 17. i 18. maja 2025. godine, od 10:00 do 22:00 časa, biće održana velika humanitarna akcija pod nazivom „Humanitarni vikend za Dimitrija”. Cilj događaja je prikupljanje sredstava za lečenje i rehabilitaciju 17-mesečnog Dimitrija Paunovića, hrabrog dečaka koji se bori protiv malignog tumora mozga.
Program je osmišljen tako da spoji humanost, umetnost i zabavu, a posetioci će moći da učestvuju u brojnim aktivnostima:
- Tetoviranje sa svrhom – simbolične tetovaže, sav prihod ide za Dimitrija
- DJ nastupi – muzika tokom celog dana
- Foto kutak – profesionalne fotografije za uspomenu
- Oslikavanje sprejom (Live art) – umetnici stvaraju uživo
- Turnir u FIFA-i i PC igrama – prijavi se i osvoji nagrade
- Prodaja promo materijala – majice, narukvice, bedževi i drugi suveniri
- Tombola – osvoji vredne nagrade uz simboličnu kartu
Organizatori upućuju poziv svim ljudima dobre volje – umetnicima, kreativcima, firmama, udruženjima i pojedincima da se priključe kroz aktivno učešće, donaciju proizvoda i usluga, ili promociju događaja. Svi sponzori i partneri biće istaknuti na promotivnim materijalima, društvenim mrežama i tokom samog događaja.
„Svako po malo iz svoje delatnosti može doprineti da zajedno učinimo nešto veliko. Zajedno možemo pomoći! Svaka donacija je korak ka Dimitrijevom osmehu”, poručuju organizatori.
Za učešće i podršku možete se javiti putem Instagrama: @caffe_fresh i @simketattoo, ili pozvati na broj 061/61-23-639 (Milan Šimić).







