Timočka KrajinaIz saobraćaja isključena petorica vozača u Boru i Majdanpeku

Iz saobraćaja isključena petorica vozača u Boru i Majdanpeku

Саобраћајна полиција

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru i Majdanpeku, tokom vikenda , isključili su iz saobraćaja petoricu vozača, trojicu koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, jednog pod dejstvom alkohola i jednog koji je odbio test na psihoaktive supstance.

Saobraćajna policija u Boru zaustavila je tridesetsedmogodišnjeg vozača “opela” koji je vozio pod dejstvom kokaina i benzodiazepina, tridesetdevetogodišnjeg vozača “golfa” koji je vozio pod dejstvom marihuane, tridesetjednogodišnjeg vozača “ fijata” koji je odbio da se testira na prisustvo psihoaktivnih supstanci i tridesetčetvorogodišnjeg vozača “mercedesa” koji je vozilom upravljao sa 1,76 promila alkohola u organizmu.

U Majdanpeku je zaustavljen četrdesettrogodišnji vozač „fijata” koji je vozilom upravljao pod dejstvom marihuane, benzodiazepina i buprenorfina.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Vozačima je određeno zadržavanje i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave, dodaje se u saopštenju.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница