Grejanje iz kotlarnice „Ključ“ u Zaječaru, pokrenuto je juče u popodnevnim satima i odvija se kontinuirano, bez većih problema.
Isporuka toplotne energije iz kotlarnice „Popova plaža“ je krenula, takođe juče u večernjim satima. Zbog havarije na magistralnom vodu došlo je do prekida u snabdevanju. Korisnicima koji su na levom kraku (od ul. Generala Gambete prema naselju Vlačić) ispručuje se toplotna energija od jutros, dok se deo desnog kraka od kotlarnice „Popova plaža“ trenutno sanira.
Nadležne službe su na terenu, očekuje se normalizacija u popodnevnim satima, stoji u saopštenju JKSP „Zaječar“.






