Timočka KrajinaZaječar„Memorijal Joca Mihailović – K3” u malom fudbalu u Zaječaru: Utakmice baraža...

„Memorijal Joca Mihailović – K3” u malom fudbalu u Zaječaru: Utakmice baraža za kadete i četvrtfinale u kategoriji seniora i petlića

Turnir u malom fudbalu „Memorijal Joca Mihailović – K3” – Četrnaesti dan

Na turniru u malom fudbalu „Memorijal Joca Mihailović – K3” u Zaječaru na programu je 16 utakmica.

Večeras (28. juna) biće odigrane utakmice četvrtfinala kod seniora i petlića, kao i baražne utakmice kod kadeta, Takođe, biće odigrani i mečevi veterana.

Utakmice se igraju po sistemu „4 na 4“.

Rezultati utakmica za ponedeljak, 27. jun:

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
17:00 TEKIJANKA – GLADIJATORI 0:3

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
17:30 KAFE PICERIJA 54 – EXIT 4:0

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
18:00 K3 – RS TURIST 0:8

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
18:30 KAFE PICERIJA 54 – NAMEŠTAJ SARA 4:1

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
19:00 GLADIJATORI – KAFE 54 3:3

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
19:30 UGRADNJA GREJANJA JOVIĆ – EUROKLUB 6:1

PETLIĐI (2011. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
20:00 DŽEZ KAFE – K3 ZELENI 2:0

SENIORI – BARAŽ ZA ČETVRTFINALE
20:30 K3 ČIKA JOCA – AUTO ŠKOLA RAKIĆ 0:0 (penali 0:1)

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
21:00 ORLIĆI – KAFE FEMILI 1:5

VETERANI – GRUPNA FAZA
21:30 EUROKLUB – BTP CAR WASH 5:3
22:00 AUTO ŠKOLA STOP – KNJIŽARA PERO 1:0

PIONIRI (2009. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
22:30 ORLOVI – NAŠA KAFANA 0:3

SENIORI – BARAŽ ZA ČETVRTFINALE
23:00 TEKIJANKA – FSU KRALJEVICA 3:2
23:30 KUČAJ SERVIS – AUTO ŠKOLA BELICA 1:3
23:50 AUTO ŠKOLA STOP JERA – DG ULAZ 4:2

Ekipa „BONI” u kategoriji petlića (2011. god. i mlađi) odustala je od daljeg takmičenja i preostale njihove utakmice biće registrovane službenim rezultatom 3:0.

Raspored utakmica za utorak, 28. jun:

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – GRUPNA FAZA
17:00 MOTEL RESTORAN BEBA – MANGUPARIJA
17:30 ORLIĆI – KAFE 54

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI) – ČETVRTFINALE
18:00 MOTEL RESTORAN BEBA – KAFE FEMILI
18:30 KAFE 54 / GLADIJATORI – RS TURIST
19:00 K3 ZELENI – GLADIJATORI / KAFE 54
19:30 DŽEZ KAFE – TEKIJANKA

SENIORI – ČETVRTFINALE
20:00 ĐORĐEVIĆ GRADNJA – AUTO ŠKOLA STOP JERA

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI) – BARAŽ ZA POLUFINALE
20:30 POLJOCENTAR – EXIT
21:00 ROJAL – KAFE FREŠ

VETERANI – GRUPNA FAZA
21:30 KNJIŽARA PERO – BTP CAR WASH

KADETI – BARAŽ ZA POLUFINALE
22:00 RAJKO GRLJAN – GRAĐ. LIMARIJA ŽIVKOVIĆ

VETERANI – GRUPNA FAZA
22:30 EUROKLUB – KNJIŽARA PERO

KADETI – BARAŽ ZA POLUFINALE
23:00 AUTO BANE – GYM XTREME

SENIORI – ČETVRTFINALE
23:30 METAL ŠOP – AUTO ŠKOLA BELICA
23:50 TEKIJANKA – AUTO ŠKOLA STOP
00:15 SMILEY MS – AUTO ŠKOLA RAKIĆ

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare
Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare

Društvene mreže

23,992PratilacaLajkuj
4,089PratilacaZaprati
1,238PratilacaZaprati
160PratilacaBaci sub
0
Voleli bismo da čujemo Vaše mišljenje, ostavite komentarx