Timočka KrajinaZaječarNa Šampionatu Srbije u autoslalomu u Zaječaru automobil izleteo sa staze i...

Na Šampionatu Srbije u autoslalomu u Zaječaru automobil izleteo sa staze i oborio sudiju

Na Šampionatu Srbije u autoslalomu u Zaječaru automobil je tokom trke izleteo sa staze i oborio devojku koja je bila sudija.

Devojka je u svesnom stanju zbrinuta u zaječarski Zdravstveni centar.

Vozač automobila je izgubio kontrolu nad vozilom i udario je sudiju, a nakon toga automobil se prevrnuo pored staze.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Organizatori su prekinuli trku i poništili sva vremena iz poslednjeg kruga takmičenja, a vremena su se bodovala iz prva dva kruga.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница