Timočka Timočka
Početna / Vesti / Novi poraz rukometašica Zaječara, „Mladost” iz Nove Pazove odnela bodove sa Kraljevice
Rukometni klub „Zaječar 1949” (Devojke): „Superliga Srbije”

Rukometašice Zaječara nisu uspele da dođu do prvih bodova u ovogodišnjem izdanju „Superlige Srbije”, pošto su poražene od „Mladosti” iz Nove Pazove rezultatom 23:28. Zaječarke su ovim porazom ostale prikovane za dno tabele, bez ijednog osvojenog boda, uz šest poraza na svom kontu.

Izabranice trenera Maksića su odigrale odlično prvi deo igre, a posle 30 minuta zaostale utakmice 5. kola „Superlige Srbije” imale su i minimalnu prednost od 14:13, pred nastavak susreta odigranog u hali sportova na Kraljevici.

Ipak, nastavak meča nije doneo ništa dobro domaćim rukometašicama, koje nisu uspele da isprate visok tempo igre iskusnijih gošći, koje su uspele da prelome susret u poslednjih 15 minuta i stignu do vrednih bodova.

Zaječarkama ostaje da bodove spasa traže protiv daleko jačih protivnica, a naredni meč igraju takođe na domaćem terenu protiv lidera „Naise”, na Savindan 27. januara.