Organizacija sportskih ribolovaca „Timok” iz Zaječara i dalje je jedna od najkvalitetnijih ekipa u ovom delu Srbije. Tome svedoči i ostvaren rezultat i osvojeno drugo mesto u seniorskoj kategoriji Srpske lige „Istok”.
Zaječarci su se nadmetali sa timovima sportskih ribolovaca iz Aleksinca, Svrljiga, Knjaževca, Bora, Kladova, Negotina, Donjeg Milanovca i Majdanpeka, a titulu je odnela ekipa „Timok” iz Svrljiga.
Zaječarci su sezonu u Srpskoj ligi „Istok” završili na 2. mestu iza Svrljižana, a ispred „Giborta” iz Kladova. Već narednog vikenda počinje gradska liga Zaječara, a takmičenje u organizaciji OSR „Timok” je zakazano za nedelju, 29. avgust, kada će ribolovci svoje znanje odmeriti na Popovoj plaži od 07:00 do 14:00 sati.






