VestiPočele pripreme za Kros RTS-a: Uređuju se staza i prostor oko Hipodroma

Počele pripreme za Kros RTS-a: Uređuju se staza i prostor oko Hipodroma

Уређење стазе и простора око Хиподрома у Зајечару
Foto: JKP „Timok – održavanje” Zaječar

Radnici Javnog komunalnog preduzeća „Timok – održavanje”, osim aktivnog pripremanja skijališta za predstojeću zimsku sezonu, već drugi dan rade na uređenju staze, kao i samog Hipodroma, gde će se 31. oktobra, održati Kros RTS-a, a koji se ove godine realizuje pod imenom „Kup gradov”a. Zaječar će takođe, tog dana, biti domaćin i Prvenstva Srbije u Krosu, pa su i obaveze organizatora veće.

Вице Лалић — помоћник директора ЈКП „Тимок – одржавање” Зајечар
Foto: JKP „Timok – održavanje” Zaječar

„Zaječar se nebrojano puta pokazao kao odličan domaćin, organizator, ali i višestruki pobednik jednog takvog eminentnog takmičenja. Titula dobrog domaćina treba da se opravda i ona iziskuje da staza i sam prostor budu što bolje pripremljeni, na čemu radnici uveliko rade”, rekao je Vice Lalić, pomoćnik direktora JKP „Timok – održavanje”.

Уређење стазе и простора око Хиподрома у Зајечару
Foto: JKP „Timok – održavanje” Zaječar

Zbog obima posla, radnici „Timok –održavanja” će i narednih dana, sve dok vremenski uslovi to dozvole, raditi na uređenju staze, kako bi se ovogodišnji Kros RTS-a i Prvenstvo Srbije, organizovali u što boljim uslovima.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница