Timočka KrajinaZaječarPred domaćom publikom za vikend igraju i zaječarski rukometaši i rukometašice

Pred domaćom publikom za vikend igraju i zaječarski rukometaši i rukometašice

Лопта за рукомет
Foto: Pixabay, ilustracija

Rukometaši i rukometašice RK „Zaječar 1949” igraće ovog vikenda pred domaćom publikom.

U subotu (2. aprila), od 16:00 sati, muška rukometna ekipa dočekuje drugoplasiranu „Slogu” iz Petrovca na Mlavi, u okviru 18. kola Prve lige „Istok” – grupe „A“. Radi se o iskusnoj i školovanoj ekipi, što najavljuje da će biti viđen kvalitetan rukomet između dve ekipe koje se bore za mesto u plej-ofu za ulazak u Super B ligu. Ekipa „Sloge” za sada ima 8 bodova više od RK „Zaječar 1949”, ali i dve utakmice više.

Istog dana od 18:30 sati, zaječarske rukometašice dočekuju ekipu „Petrovaradin”, u okviru 17. kola Super B lige. Devojke moraju da idu na pobedu kako bi opstanak u drugom rangu takmičenja bio realan.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Utakmice će biti odigrane u Sportskoj hali na Kraljevici u Zaječaru. Ulaz je besplatan.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница