Timočka KrajinaZaječarPredstava "Rusalka" u zaječarskom pozorištu zbog lošeg vremena

Predstava „Rusalka“ u zaječarskom pozorištu zbog lošeg vremena

Iz zaječarskog pozorišta obaveštavaju publiku da će zbog nestabilnog vremena pretpremijera predstave zaječarskog teatra „Rusalka“ biti odigrana u sali pozorišta u sredu 30. avgusta 2023. a ne na Feliks Romulijani, kako je najavljeno.

Realizaciju ovog pozorišnog komada o vlaškoj magiji finansijski je podržala Evropska unija preko Nemačke organizacije za međunarodnu saradnju GIZ. Igraju: Ana Bretšnajder, Nataša Petrović, Miloš Tanasković, Jelena Rajić, Branislav Mijatović i Gabrijel Bećarević.

Početak pretpremijere je u 20:00 sati, ulaz besplatan, a zbog ograničenog broja mesta, karte se mogu rezervisati na blagajni zaječarskog pozorišta.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Premijera predstave „Rusalka“ po tekstu i u režiji Vesne Stanković biće odigrana 29. septembra 2023. u zaječarskom teatru.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница