Представници Социјалистичке партије Србије ових дана обишли су зајечарска села и разговарали са мештанима о њиховим проблемима и потребама.
Кандидат за градоначелника и први на листи „Ивица Дачић – Социјалистичка партија Србије – Одлучно за Зајечар” Александар Диковић Нанди поручио је да ће СПС водити рачуна подједнако и о младима и о старијем становништву на територији Зајечара.
„Разговарали смо са нашим мештанима у селима како бисмо боље сагледали њихове проблеме и потребе. Трудићемо се да побољшамо квалитет живота старијих жена и мушкараца који живе у руралним срединама. Желимо да им пружимо бољу здравствену и социјалну заштиту, као и друге услуге, укључујући и линијски превоз до здравствених установа у Зајечару, као и већу безбедност за старије становнике на селу”, нагласио је Диковић Нанди.
Из Социјалистичке партије Србије поручили су да ће и у наредном периоду наставити разговоре са грађанима како би се што прецизније дефинисали приоритети у решавању свакодневних проблема становништва.