Timočka Timočka
Početna / Vesti / Srpska liga „Istok”: Rezultati odigranih utakmica 3. kola (2020/2021)
Srpska liga „Istok”: 3. kolo

Srpska liga „Istok”: Rezultati odigranih utakmica 3. kola (2020/2021)

Juče je odigrano 3. kolo Srpske lige „Istok”.

U trećem kolu Srpske lige „Istok”, utakmica „Car Konstantin” : „Vlasina” završena je nerešenim rezultatom 0:0, dok je „Moravac Orion” pobedio u gostima SFK „Moravu” 0:3.

OFK „Topličanin” pobedio je „Župu” 0:1, a uspešan domaćin bio je i „Budućnost (P)” protiv „Rembasa” 2:0.

SFS „Borac” je na domaćem terenu pobedio „Radan” 2:1, dok je „Timočanin” izgubio u gostima od „Radničkog (Sv)” 2:0.

„Mladost” je u gostima pobedio OFK „Sinđelić” 1:2, dok su fudbaleri „Dunava” izgubili od ekipe „Jedinstva (P)” 1:2.

U gradskom derbiju „Timok 1919” pobedio je „Kablove” 2:1, dok je „Pčinja” savladala ekipu „Trstenika PPT” 4:2.

Rezultati utakmica 3. kola Srpske lige „Istok”:

• 26.08.2020. (11:00) | Car Konstantin : Vlasina (0:0)
• 26.08.2020. (16:30) | SFK Morava : Moravac Orion (0:3)
• 26.08.2020. (16:30) | OFK Topličanin : Župa (1:0)
• 26.08.2020. (16:30) | Budućnost (P) : Rembas (2:0)
• 26.08.2020. (11:00) | SFS Borac : Radan (2:1)
• 26.08.2020. (11:00) | Radnički (Sv) : Timočanin (2:0)
• 26.08.2020. (16:30) | OFK Sinđelić : Mladost (1:2)
• 26.08.2020. (16:30) | Dunav : Jedinstvo (P) (1:2)
• 26.08.2020. (16:30) | Timok 1919 : Kablovi (2:1)
• 26.08.2020. (16:30) | Pčinja : Trstenik PPT (4:2)

Raspored utakmica 4. kola Srpske lige „Istok”:

• 29.08.2020. (16:30)Jedinstvo (P) : Timok 1919
• 29.08.2020. (16:30)Moravac Orion : OFK Topličanin
• 30.08.2020. (11:00)Car Konstantin : SFK Morava
• 30.08.2020. (16:30)Vlasina : Trstenik PPT
• 30.08.2020. (16:30)Kablovi : Pčinja
• 30.08.2020. (16:30)Mladost : Dunav
• 30.08.2020. (16:30)Timočanin : OFK Sinđelić
• 30.08.2020. (16:30)Radan : Radnički (Sv)
• 30.08.2020. (16:30)Rembas : SFS Borac
• 30.08.2020. (16:30)Župa : Budućnost (P)

Tabela nakon 3. kola Srpske lige „Istok”:

  1. Timok 1919 – 9
  2. Car Konstantin – 7
  3. Radnički (Sv) – 7
  4. Vlasina – 7
  5. Mladost – 7
  6. Rembas – 6
  7. OFK Sinđelić – 6
  8. Timočanin – 6
  9. Radan –4
  10. Budućnost (P) – 4
  11. Dunav – 3
  12. Moravac Orion – 3
  13. Pčinja – 3
  14. Kablovi – 3
  15. SFS Borac – 3
  16. Jedinstvo (P) – 3
  17. Župa – 3
  18. OFK Topličanin – 3
  19. Trstenik PPT – 0
  20. SFK Morava – 0

Možda će Vas zanimati

Srpska liga „Istok”: 11. kolo

Srpska liga „Istok”: Rezultati odigranih utakmica 11. kola (2020/2021)

Juče je odigrano 11. kolo Srpske lige „Istok”.U jedanaestom kolu Srpske lige „Istok”, „Vlasina” je …

Gradski karate klub „Zaječar”: 32. Fudokan prvenstvo Srbije u Nišu

Dobar rezultat zaječarskih karatista na Fudokan prvenstvu Srbije u Nišu

Članovi Gradskog karate kluba „Zaječar” imali su zapažen nastup na 32. Fudokan prvenstvu Srbije, gde …

Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare
0
Voleli bismo da čujemo Vaše mišljenje, ostavite komentarx
()
x

Pin It on Pinterest

Odabir pisma

Ćirilica Latinica