VestiSrpskoligaški duel u Knjaževcu završen nerešeno

Srpskoligaški duel u Knjaževcu završen nerešeno

ФК „Тимочанин” Књажевац
Foto: Glas sporta

Zanimljiv duel odigran je minulog vikenda u Knjaževcu, gde je domaći „Timočanin” ugostio ekipu novog srpskoligaša „Meševa”, tima koji dolazi iz okoline Kruševca.

Na kraju 90 minuta utakmice bilo je 1:1 u susretu dva tima koja će se takmičiti na srpskoligaškom „Istoku” naredne sezone.

Sledeći pripremni susret fudbaleri „Timočanina” igraju danas, 28. jula u Popovcu kod Niša. Stručni štab Knjaževčana na meču protiv „Budućnosti”, drugoplasiranog tima Srpske lige „Istok” minule sezone, imaće priliku da vidi na koga će moći da se osloni u ligaškim utakmicama.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.