Timočka KrajinaBorU Mašinsko-elektrotehničkoj školi u Boru završeno uređenje sale za sportove

U Mašinsko-elektrotehničkoj školi u Boru završeno uređenje sale za sportove

U Mašinsko-elektrotehničkoj školi u Boru završeno uređenje sale za sportove

Završeni su radovi na uređenju sale za sportove u Mašinsko-elektrotehničkoj školi u Boru.

U sali je zamenjena kompletna stolarija, a za ove radove iz lokalnog budžeta izdvojeno je 5,1 milion dinara.

U Mašinsko-elektrotehničkoj školi u Boru završeno uređenje sale za sportove

„U prethodne četiri godine vodili smo računa da u našim školama i obdaništima podignemo nivo energetske efikasnosti. U ovoj sali bilo je hladno, stolarija je bila u mnogo lošem stanju, to je zamenjeno i sada sve ovo mnogo bolje izgleda. Grad Bor kroz kapitalne investicije na održavanju školskih objekata podići će nivo obrazovanja. Ono što nas čeka je modernizacija nastave i uvođenje novog sistema elektronskog obrazovanja naših učenika”, poručio je gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić.

„Sa promenom stolarije u sali ove škole, dobili smo izvanredne uslove za decu. U ovoj sali nastavu drže tri škole, pored Mašinsko elektrotehničke škole, tu su i Gimnazija i Ekonomsko trgovinska škola. Sada je mnogo toplije i svetlije u sali”, rekao je Milovan Božović, direktor Mašinsko-elektrotehničke škole Bor.

U toku je i rekonstrucija dela krova u ovoj školi.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare
Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare

Društvene mreže

24,123PratilacaLajkuj
4,154PratilacaZaprati
1,245PratilacaZaprati
222PratilacaBaci sub
0
Voleli bismo da čujemo Vaše mišljenje, ostavite komentarx