Timočka KrajinaZaječarU zaječarskom naselju Ključ 3 nastavlja se turnir u malom fudbalu

U zaječarskom naselju Ključ 3 nastavlja se turnir u malom fudbalu

Turnir u malom fudbalu „Memorijal Joca Mihailović – K3” – Peti dan

U zaječarskom naselju Ključ 3, na 4. Memorijalnom turniru „Memorijal Joca Mihailović – K3”, ljubitelji malog fudbala i večeras mogu da uživaju u vrhunskim utakmicama.

Utakmice se igraju po sistemu „4 na 4“, a startuju od 18:30 sati. Prvo će biti odigrane utakmice najmlađih učesnika, a potom i seniora.

Rezultati utakmica za petak, 17. jun:

KADETI (2006, 2007. i 2008. GODIŠTE)
18:00 RAJKO GRLJAN – KAFE FREŠ 0:5

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI)
18:30 KAFE FREŠ – UGRADNJA GREJANJA JOVIĆ 2:6

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI)
19:00 TEKIJANKA – BONI 16:0
19:30 MANGUPARIJA – K3 ZELENI 0:6

KADETI (2006, 2007. i 2008. GODIŠTE)
20:00 SIGMA PLUS – GRAĐ. LIMARIJA ŽIVKOVIĆ 1:2
20:30 GYM XTREME – RAJKO GRLJAN 0:1

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI)
21:00 DŽEZ KAFE – RS TURIST 2:0

KADETI (2006, 2007. i 2008. GODIŠTE)
21:30 AUTO BANE – AUTO ŠKOLA STOP 0:0

SENIORI
22:00 METAL ŠOP – BIZNIS TIM PAVLOVIĆ 2:1
22:30 KUČAJ SERVIS – BADEM 2:0
23:00 METAL ŠOP – AUTO ŠKOLA BELICA 5:3
23:30 SMILEY MS – SICILIJANA 4:0
23:50 AUTO ŠKOLA RAKIĆ – AUTO ŠKOLA STOP 0:3 (službeno)
23:50 AUTO ŠKOLA STOP – BADEM 1:0

Rezultati utakmica za subotu, 18. jun:

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI)
17:00 K3 ZELENI – K3 10:3
17:30 MANGUPARIJA – RS TURIST 1:5

KADETI 2006, 2007. i 2008. GODIŠTE)
18:00 TEMPO GRADNJA – AUTO BANE 1:1

PIONIRI (2009. GOD. I MLAĐI)
18:30 MERAK 019 – NAŠA KAFANA 1:4
19:00 RS TURIST – ORLOVI 2:2

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI)
19:30 BONI – ORLIĆI 0:4

KADETI (2006, 2007. i 2008. GODIŠTE)
20:00 GRAĐ. LIMARIJA ŽIVKOVIĆ – TEMPO GRADNJA 1:0
20:30 KAFE FREŠ – DAČA 2:5

SENIORI
21:00 AUTO ŠKOLA STOP JERA – AUTO ŠKOLA STOP 0:1

KADETI (2006, 2007. i 2008. GODIŠTE)
21:30 AUTO ŠKOLA STOP – SIGMA PLUS 2:1

SENIORI
22:00 BIZNIS TIM PAVLOVIĆ – DG ULAZ 0:6
22:30 TEKIJANKA – METAL ŠOP 0:1
23:00 AUTO ŠKOLA RAKIĆ – KUČAJ SERVIS 4:3
23:30 AUTO ŠKOLA BELICA – TEKIJANKA 0:0
23:50 METAL ŠOP – AV SOFT 3:0 (službeno)

Rezultati utakmica za nedelju, 19. jun:

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI)
17:30 NAMEŠTAJ SARA – ROJAL 1:5
18:00 UGRADNJA GREJANJA JOVIĆ – POLJOCENTAR 2:0

PIONIRI (2009. GOD. I MLAĐI)
18:30 KAFE FREŠ – IRISH PUB 4:2

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI)
19:00 KAFE FEMILI – KAFE 54 0:5
19:30 TEKIJANKA – ORLIĆI 6:0
20:00 DŽEZ KAFE – MOTEL RESTORAN BEBA 2:0

PIONIRI (2009. GOD. I MLAĐI)
20:30 MERAK 019 – ORLOVI 0:2
21:00 KAFE FREŠ – NAŠA KAFANA 0:0

KADETI (2006, 2007. i 2008. GODIŠTE)
21:30 AUTO BANE – SIGMA PLUS 0:0

SENIORI
22:00 K3 ČIKA JOCA – AUTO ŠKOLA BELICA 0:0
22:30 FSU KRALJEVICA – SMILEY MS 0:1
23:00 AUTO ŠKOLA RAKIĆ – BADEM 2:2
23:30 AUTO ŠKOLA STOP JERA – SICILIJANA 3:2

Raspored utakmica za ponedeljak, 20. jun:

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI)
18:30 UGRADNJA GREJANJA JOVIĆ – KAFE PICERIJA 54
19:00 POLJOCENTAR – EXIT
19:30 KAFE PICERIJA 54 – KAFE FREŠ

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI)
20:00 K3 ZELENI – MOTEL RESTORAN BEBA

MLAĐI PETLIĆI (2013. GOD. I MLAĐI)
20:30 KAFE FREŠ – ROJAL

PETLIĆI (2011. GOD. I MLAĐI)
21:00 GLADIJATORI – KAFE FEMILI

SENIORI
21:30 K3 ČIKA JOCA – TEKIJANKA
22:00 SICILIJANA – BADEM
22:30 TEKIJANKA – DG ULAZ
23:00 BADEM – FSU KRALJEVICA
23:30 KUČAJ SERVIS – AUTO ŠKOLA STOP

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

POSTAVI ODGOVOR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime

POSTAVI ODGOVOR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime

Društvene mreže

24,201PratilacaLajkuj
4,191PratilacaZaprati
1,250PratilacaZaprati
222PratilacaBaci sub