Timočka Timočka
Početna / Vesti / Učenice Ekonomsko-trgovinske škole Zaječar osvojile PRVO MESTO na Međuokružnom takmičenju u rukometu
Ekonomsko-trgovinska škola Zaječar — Međuokružno takmičenje u rukometu

Učenice Ekonomsko-trgovinske škole obezbedile su plasman na Državno prvenstvo u rukometu pošto su osvojile 1. mesto na Međuokružnom takmičenju održanom u četvrtak 9. maja u Hali sportova na Kraljevici.

Muška ekipa Tehničke škole iz Zaječara nije uspela da ponovi taj uspeh pošto je poražena u finalu od ekipe iz Aleksandrovca, posle izvođenja sedmeraca.

Tehnička škola Zaječar — Međuokružno takmičenje u rukometu

Državno prvenstvo u rukometu za učenike i učenice osnovnih i srednjih škola na programu je u Kladovu od 13–15. maja, a Zaječar će predstavljati muška i ženska ekipa Osnovne škole „Đura Jakšić” i ženska ekipa Ekonomsko-trgovinske škole.

Možda će Vas zanimati

Srpska liga „Istok”: 14. kolo

Srpska liga „Istok”: Rezultati odigranih utakmica 14. kola (2020/2021)

Proteklog vikenda odigrano je 14. kolo Srpske lige „Istok”.U četrnaaestom kolu Srpske lige „Istok”, „Moravac …

Žuto-plava lopta za odbojku

Odbojkašice Zaječara doživele prvi poraz u trećem kolu Prve “B” lige Srbije

Odbojkašice Zaječara doživele su prvi poraz u sezoni na gostovanju „Panoniji” u Bačkoj Palanci u …