VestiViše sunca, malo oblaka, najviša dnevna temperatura do 16 stepeni

Više sunca, malo oblaka, najviša dnevna temperatura do 16 stepeni

Град Зајечар – Центар

Ujutro mestimično magla, u Banatu, na jugu i istoku Srbije ponegde i slab mraz. U toku dana malo i umereno oblačno sa dužim periodima sunčanog vremena, samo se tokom prepodneva očekuje duže zadržavanje magle na zapadu i jugozapadu. Vetar slab do umeren, južni i jugoistočni. Najniža temperatura od -2 do 4, najviša od 10 do 16 stepeni.

U Zaječaru umereno do potpuno oblačno. Vetar slab do umeren, severni i severoistočni. Minimalna temperatura -2, maksimalna dnevna oko 10 stepeni. Sutra pretežno oblačno. Najniža temperatura -1, najviša do 10 stepeni.

BIOMETEOROLOŠKA PROGNOZA

Usled očekivanih biometeoroloških prilika pojačane tegobe mogu osetiti cerebrovaskularni bolesnici u jutarnjnim satima, kao i astmatičari.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Meteoropatske reakcije mogu biti izražene u vidu malaksalosti, glavobolje i neraspoloženja.

U saobraćaju se i dalje savetuje povećan oprez.

AMSS

Danas se očekuje pojačan intenzitetet saobraćaja na putevima van gradskih sredina kao obično krajem radne nedelje, a pošto je za mnoge produžen praznik očekuje se i veći broj vozila na putevima koji vode ka zimskim turističkim centrima i odmaralištima, saopšpio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Na naplatnim stanicama povremeno može dolaziti do kraćih zadržavanja kao i na onim deonicama na kojima se izvode radovi.

Zabrane za šlepere i kamione sa prikolicom su na snazi na putu Jošanička Banja–Kopaonik.

Na graničnim prelazima za putnička vozila nema zadržavanja.

Kamioni i šleperi na prelazu Kelebija na izlazu iz zemlje čekaju 180 minuta, na prelazu Gradina oko 260 minuta i na prelazu Batrovci 120 minuta. Na ostalim prelazima za kamione nema zadržavanja.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница