Timočka KrajinaZaječarZaječar: Krivična prijava zbog nedozvoljenog prometa akciznih proizvoda

Zaječar: Krivična prijava zbog nedozvoljenog prometa akciznih proizvoda

Полиција

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru podneće krivičnu prijavu protiv pedesetdvogodišnjeg muškarca iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.

Policija je prilikom kontrole, na ulici, kod osumnjičenog pronašla tri pvc džaka sa ukupno 30 kilograma rezanog duvana koji je, kako se sumnja, bio namenjen daljoj prodaji.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Zaječaru, protiv osumnjičenog će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku, stoji u saopštenju.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница