Timočka KrajinaZaječarZaječarac Janko Mladenović osvojio pobednički pehar na teniskom turniru „Timočka Krajina Open...

Zaječarac Janko Mladenović osvojio pobednički pehar na teniskom turniru „Timočka Krajina Open 2023” u Knjaževcu

Зајечарац Јанко Младеновић освојио победнички пехар на тениском турниру „Тимочка Крајина Опен 2023” у Књажевцу

Član Teniskog kluba „AS Timok” Zaječar, Janko Mladenović, osvojio je pobednički pehar i prvo mesto na teniskom turniru prve kategorije iz kalendara Teniskog saveza Srbije „Timočka Krajina Open 2023”, koji je minulog vikenda održan u Knjaževcu.

Janko je pobedio prvog nosioca turnira Matiju Stojanovića u četvrtfinalu, u polufinalu Grka Nikolaja Pottera, a u finalu je pobedio Nišliju Radovana Petrovića, rezultatom 6/7, 6/2, 6/2.

„Mladi Janko još jednom je pokazao i dokazao svoj raskošni teniski talenat, ostavivši srce na terenu za svoj klub i svoj grad Zaječar”, navode iz Teniskog kluba „AS Timok” u Zaječaru.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница