Timočka Timočka
Početna / Vesti / Zona „Istok”: Rezultati odigranih utakmica 16. kola
Zona „Istok”

Zona „Istok”: Rezultati odigranih utakmica 16. kola

Minulog vikenda počeo je prolećni deo sezone Zone „Istok”.

U šesnaestom kolu Zone „Istok”, fudbaleri „Timoka” deklasirali su u u Beloj Palanci domaći „Rajko Mitić”, 4:0, i najavili berićetan nastavak sezone. Efikasan je bio i lider Zone „Istok”, ekipa zaječarskih „Kablova” koja je u pravoj goleadi nadigrala „Rtanj” u Boljevcu, 5:3.

Ekipa „Bor 1919” odigrala je nerešeno na domaćem terenu sa „Đerdapom”, 1:1. Već na prvom koraku sapleo se treći favorit za plasman u Srpsku ligu, ekipa „Hajduk Veljka”. Negotinci su u Kladovu protiv „Brodoremonta” uzeli samo bod u remiju, 1:1.

Zanimljivo je bilo u Dimitrovgradu gde je ekipa „Balkanskog”, koja je dobar deo jesenjeg dela sezone provela na 1. mestu, poražena od „Tanaska Rajića” iz Pirota rezultatom 1:2. Fudbaleri „Lužnice” odigrali su nerešeno u gostima sa „Jedinstvom (P)”, 1:1.

OFK „019” poražen je kod kuće, kome su gostovali fudbaleri „BSK-a”, rezultatom 1:4, dok je „Majdanpek” na domaćem terenu slavio protiv OFK „Slatine”, 2:0.

Rezultati 16. kola fudbalske Zone „Istok”:

• 07.03.2020. (15:00)Rajko Mitić : Timok 1919 (0:4)
• 07.03.2020. (15:00)Rtanj : Kablovi (3:5)
• 07.03.2020. (15:00)Bor 1919 : Đerdap (1:1)
• 07.03.2020. (15:00)Brodoremont : Hajduk Veljko (0:0)
• 07.03.2020. (15:00)Balkanski : Tanasko Rajić (1:2)
• 08.03.2020. (11:00)Jedinstvo (P) : Lužnica (1:1)
• 08.03.2020. (15:00)OFK 019 : BSK (1:4)
• 08.03.2020. (15:00)Majdanpek : OFK Slatina (2:0)

Raspored utakmica 17. kola fudbalske Zone „Istok”:

• 14.03.2020. (15:00)Balkanski : Jedinstvo (P)
• 14.03.2020. (15:00)BSK : Brodoremont
• 14.03.2020. (15:00)Đerdap : Rtanj
• 14.03.2020. (15:00)Timok 1919 : Lužnica
• 15.03.2020. (11:00)Tanasko Rajić : Majdanpek
• 15.03.2020. (15:00)OFK Slatina : OFK 019
• 15.03.2020. (15:00)Hajduk Veljko : Bor 1919
• 15.03.2020. (15:00)Kablovi : Rajko Mitić

Tabela nakon 16. kola fudbalske Zone „Istok”:

1) Kablovi — 42
2) Timok 1919 — 36
3) Tanasko Rajić — 35
4) Hajduk Veljko — 34
5) Balkanski — 32
6) Rajko Mitić — 22
7) Đerdap — 21
8) Lužnica — 20
9) Jedinstvo (P) — 19
10) Bor 1919 — 18
11) Majdanpek — 18
12) Brodoremont — 17
13) BSK — 17
14) OFK 019 — 12
15) Rtanj — 12
16) OFK Slatina — 9

Možda će Vas zanimati

4. Međunarodni fudbalski turnir „Zaječar 2020”: Drugi dan

Kraj prvog dela Međunarodnog turnira „Zaječar 2020” na Kraljevici (FOTO)

Fantastična fudbalska priča na Kraljevici je stigla do kraja svog prvog dela, a kada na …

Bodibilder Srđan Pešić iz Zaječara: Najava takmičenja

Bodibilder Srđan Pešić predstavljaće Zaječar ove sezone na mnogim takmičenjima

Bodibilder iz Zaječara Srđan Pešić nastavlja da niže uspehe. Posle vanredne situacije, očekuju ga brojna …

Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare
0
Voleli bismo da čujemo Vaše mišljenje, ostavite komentarx
()
x

Pin It on Pinterest

Odabir pisma

Ćirilica Latinica