VestiJutro svežije i maglovito, tokom dana pretežno sunčano

Jutro svežije i maglovito, tokom dana pretežno sunčano

Људи возе бицикле

U Srbiji posle hladnog, mestimično maglovitog jutra, u većini krajeva tokom dana pretežno sunčano. Magla ili niska oblačnost po kotlinama će se zadržati i tokom prepodneva, a u severnim krajevima i veći deo dana. Vetar slab promenljivog pravca. Najniža temperatura od -6 do -2, najviša dnevna od 4 do 9, osim predela sa maglom gde će biti hladnije.

U Zaječaru posle maglovitog jutra, tokom dana pretežno sunčano. Vetar slab do umeren, severozapadni. Minimalna temperatura -3, maksimalna dnevna oko 6 stepeni. Sutra pretežno oblačno. Najniža temperatura -3, najviša oko 4 stepena.

Na putevima u Srbiji magla i poledica otežavaju saobraćaj, saopštio je jutros Auto moto savez Srbije.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Vidljivost manja od 100 metara na području Vojvodine, Beograda, kao i na putevima jugoistočne Srbije, Šumadije i Pomoravlja.

Na naplatnim stanicama auto-puteva i na graničnim prelazima nema čekanja za putnička vozila.

Kamioni na graničnom prelazu Batrovci, prema Hrvatskoj, čekaju oko šest sati, a na prelazu Horgoš, ka Mađarskoj, oko dva sata.

Dodatna opreznost je potrebna na više deonica puteva u Srbiji gde su u toku radovi.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница