VestiLEP VIKEND PRED NAMA: Danas sunčano i toplo, maksimalna dnevna temperatura i...

LEP VIKEND PRED NAMA: Danas sunčano i toplo, maksimalna dnevna temperatura i do 24 stepena

Чесма на Тргу ослобођења у Зајечару

U Srbiji ujutru po kotlinama i dolinama reka kratkotrajna magla. Tokom dana sunčano i toplije Vetar slab, jugoistočni. Najniža temperatura od 5 do 10, najviša od 23 do 27 stepeni.

Prvog dana vikenda u Zaječaru vedro i sunčano. Vetar slab do umeren, severoistočni. Minimalna temperatura 7, maksimalna dnevna oko 24 stepena. Sutra pretežno sunčano i toplije. Najniža temperatura 8, najviša i do 27 stepeni.

Vozače na putevima u Srbiji danas očekuju umeren intenzitet saobraćaja i povoljni uslovi za vožnju, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Prema podacima policije na graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za putnička vozila.

Kamioni na Batrovcima čekaju dva sata.

Na naplatnim rampama nema zadržavanja.

Na brojnim deonicama u toku su radovi, pa je potreban dodatni oprez i poštovanje saobraćajne signalizacije.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница