Timočka KrajinaNegotinNegotin: Uhapšen osumnjičeni zbog prodaje tableta koje se nalaze na listi psihoaktivnih...

Negotin: Uhapšen osumnjičeni zbog prodaje tableta koje se nalaze na listi psihoaktivnih supstanci

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Negotinu uhapsili su B.G. (1987) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

On se sumnjiči da je četrdesetpetogodišnjem muškarcu iz okoline Kladova prodao osam kutija tableta koje se nalaze na listi psihoaktivnih supstanci.

Osumnjičenom je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Negotinu, određeno zadržavanje i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu, navodi se u saopštenju.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница