VestiOvog vikenda 13. „Cverglanijada” na Grliškom jezeru

Ovog vikenda 13. „Cverglanijada” na Grliškom jezeru

13. „Цвергланијада”

U nedelju, 23. juna na Grliškom jezeru kod sela Leskovac, održaće se „Cverglanijada”, trinaesta po redu, manifestacija koja nema samo sportski, već i ekološki i edukativni karakter, u organizaciji udruženje rekreativnih ribolovaca „Ribolovac”.

Iz godine u godinu ova manifestacija okuplja veliki broj učesnika, a i ove godine očekuje se odaziv velikog broja ribolovaca.

Manifestacija ima za cilj animaciju najmlađih kategorija ribolovaca, kao i izlovljavanje cverglana kao štetne vrste ribe iz Grliškog jezera.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Za najmlađe učesnike obezbeđeni su prigodni pokloni, za najuspešnije medalje, a za sve učesnike manifestacije biće organizovan ručak na jezeru.

Takmičenje će početi u 8 sati i trajaće do 13 časova, a prijavljivanje učesnika vršiće se najkasnije do početka takmičenja.

Iz Udruženja rekreativnih ribolovaca „Ribolovac” pozivaju sve svoje članove na ovogodišnju „Cverglanijadu” i žele im puno uspeha ribolovačkim pozdravom „BISTRO“.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница