Тимочка КрајинаЗајечарПочео 5. Турнир у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3” у...

Почео 5. Турнир у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3” у Зајечару

5. Турнир у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3” – Први дан

Пети по реду Турнир у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3” почео је јуче у зајечарском насељу Кључ 3 у Котлујевцу.

5. Турнир у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3” – Први дан

Првог дана турнира утакмице су играли млађи петлићи (2014. год. и млађи) и сениори, а данас, другог дана турнира, снаге на терену ће одмерити петлићи (2012. год. и млађи), кадети и сениори.

Иван Ристић – један од организатора 5. Турнира у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3”

„Ове године у шест узрасних категорија учествује 61 екипа. Турнир су отвориле утакмице сениора и најмлађих учесника. Сваког дана од 18:00 сати до поноћи играју се утакмице најмасовнијег и најпосећенијег фудбалског турнира на територији Зајечара. Сви су добродошли”, рекао је Иван Ристић, један од организатора турнира.

5. Турнир у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3” – Први дан

За најмлађе учеснике турнира од првог до трећег места обезбеђене су робне награде, пехари и медаље, док су за сениоре превиђене вредне новчане награде, па ће тако победничка екипа понети чек на 70.000 динара, другопласирани тим 40.000 динара, док ће трећепласирани добити 25.000 динара.

5. Турнир у малом фудбалу „Меморијал Јоца Михаиловић – К3” – Први дан

Организатори традиционалног турнира у фудбалу 4 на 4 су Спортски савез града Зајечара и Месна заједница Котлујевац, а покровитељ је Град Зајечар.

Резултати утакмица за понедељак, 19. јун:

МЛАЂИ ПЕТЛИЋИ (2014. ГОД. И МЛАЂИ)
18:00 54/PALLAS – QUINCE ZLATNE LOPTE (7:0)
18:30 РЕСТОРАН КОД БАКИЦЕ – STELLA LUX (1:1)
19:00 ИГРАОНИЦА ТИМОК М – SMILEY MS (5:0)
19:30 54/PALLAS – STELLA LUX (6:0)
20:00 СМИЛЕY МС – QUINCE ZLATNE LOPTE (4:1)
20:30 РЕСТОРАН КОД БАКИЦЕ – ИГРАОНИЦА ТИМОК М (1:3)

СЕНИОРИ
21:00 ВИНЧЕСТЕРИ – BEX (6:0)
21:30 GAZDINSTVO ĐORĐEVIĆ/SHAFFER – МЛАЂИ БОРАНИ (8:2)
22:00 К3 ЧИКА ЈОЦА – ОРТОДЕНТ 54 (4:0)
22:30 МЛАЂИ БОРАНИ – КОЊИЧКИ КЛУБ (0:4)
23:00 К3 ЧИКА ЈОЦА – АУТО ШКОЛА СТОП (2:0)
23:30 ОРТОДЕНТ 54 – BEX (3:0)

Распоред утакмица за уторак, 20. јун:

ПЕТЛИЋИ (2012. ГОД. И МЛАЂИ)
18:00 ХЕМПРОС – ПЛАВИ ЦВЕТ
18:30 ШТРАНГЕР – ТИМОК
19:00 ОРЛОВИ – HAPPY KIDS
19:30 НИКОЛАС – УГРАДЊА ГРЕЈАЊА ЈОВИЋ
20:00 ХЕМПРОС – ШТРАНГЕР

КАДЕТИ
20:30 GYM EXTREME – БИГ БЕН 019

СЕНИОРИ
21:00 КЊИГОВОД. АГЕНЦИЈА ПИН – ТРЕФ ТАКСИ
21:30 РЕСТОРАН КОЛИБА – КОЊИЧКИ КЛУБ
22:00 ЂОРЂЕВИЋ ГРАДЊА – МЕТАЛ ШОП
22:30 КЊИГОВОД. АГЕНЦИЈА ПИН – SMILEY MS
23:00 РЕСТОРАН КОЛИБА – GAZDINSTVO ĐORĐEVIĆ/SHAFFER
23:30 ЂОРЂЕВИЋ ГРАДЊА – АУТО ШКОЛА РАКИЋ

Сви медији који преузму текст, фотографије или видео, дужни су да наведу извор – Тимочка (timocka.rs). Уколико преузимају комплетан текст и фотографије, већи део текста, или је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.

Društvene mreže

24,849ПратилацаЛајкуј
4,389ПратилацаЗапрати
1,264ПратилацаЗапрати
222ПратилацаБаци суб