Timočka Timočka
Početna / Vesti / Pokret „Pobeda ZA naš grad – Dr Nenad Ristović” predstavio rezultate u 2019. godini, kao i planove za 2020. godinu
Pokret „Pobeda ZA naš grad – Dr Nenad Ristović” — Godišnji koktel

Pokret „Pobeda ZA naš grad – Dr Nenad Ristović” predstavio rezultate u 2019. godini, kao i planove za 2020. godinu

Na tradicionalnom novogodišnjem koktelu pokreta „Pobeda ZA naš grad – Dr Nenad Ristović” u Zaječaru, dr Ristović je predstavio rezultate u 2019. godini, kao i planove za sledeću godinu.

Ristović je, u obraćanju medijima, poručio da su u toku godine realizovane brojne aktivnosti u I, II, III, IV i V mesnoj zajednici.

Dr Nenad Ristović

„Od pokretanja ideje, do današnjeg dana, brojni sugrađani su iskazali želju, volju i inicijativu da učestvuju u radu našeg pokreta. Svojim predlozima, savetima i angažovanjem, pokazali su da je naš zajednički cilj zaustavljanje propadanja našeg grada. Aktivnosti su se sprovodile u mesnim zajednicama kroz razgovor sa meštanima, definisanje problema, angažovanje na rešavanju problema, sprovođenju akcija sređivanja prostora i sve bez bilo kakve pomoći od strane vlasti i njenih čelnika. Nismo napustili Skupštinu grada, jer jedini način da se čuje mišljenje 4.000 ljudi koji su glasali za našu listu 2017. godine i onih koji su u međuvremenu prilšli nama, bio je kroz skupštinsku raspravu. Često smo nailazili na pomoć građana i stručnih ljudi koji su želeli da pomognu sa predlozima i komentarima koje smo iznosili sa govornice, ali vlast to nije htela da čuje i da uvaži”, rekao je dr Ristović.

Kako je istaknuto, pokret „Pobeda ZA naš grad – Dr Nenad Ristović” neće bojkovati lokalne izbore, jer je to jedini način da upravljanje gradom preuzmu građani i stručni ljudi.

„Plan za 2020. godinu je da na prevremenim lokalnim izborima zajedno sa građanima osvojimo vlast i da na taj način upravljanje gradom preuzmu građani i stručni ljudi. Nema mesta onima koji čine sadašnju vlast SNS-a i njihovim partnerima. Ovaj grad ima dovoljno stručnih, svesnih i odgovornih ljudi koji žele, mogu i znaju kako da vode naš grad”, kaže Ristović.

Dr Nenad Ristović čestitao je svim građanima predstojeće novogodišnje i božićne praznike.

Možda će Vas zanimati

Centar za socijalni rad „Zaječar”

Uputstvo građanima Zaječara za ostvarivanje prava na besplatan obrok

Na osnovu Zaključka Štaba za vanredne situacije grada Zaječara, o ostvarivanju prava na besplatan obrok …

Republika Srbija — COVID-19

U Srbiji registrovano 528 potvrđenih slučajeva korona virusa

U Republici Srbiji je do 15:00 časova 27. marta 2020. godine registrovano ukupno 528 potvrđenih …

Komentari

avatar
  Pretplati se  
Obavesti o

Pin It on Pinterest

Odabir pisma

Ćirilica Latinica