Timočka KrajinaBorPovodom završetka manifestacije „Sportski izazov”, u Boru podeljene zahvalnice učesnicima

Povodom završetka manifestacije „Sportski izazov”, u Boru podeljene zahvalnice učesnicima

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

U sklopu Evropske nedelje sporta, u Boru je priređena manifestacija „Sportski izazov”, a tim povodom u Gradskoj upravi Bor uručene su zahvalnice svim učesnicima.

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

Bor je pokazao da je grad sporta i vrhunskih sportista, istakao je Marko Nikolić, član Gradskog veća u Boru.

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

„Iz našeg grada poslali smo jednu lepu sliku i pokazali da je Bor grad sporta i vrhunskih sportista. Učestvovalo je preko 500 učesnika. Manifestacija je ispunila osnovni cilj, a to je da se deca bave fizičkom aktivnošću i da se edukuju o zdravom načinu života“, kazao je Nikolić.

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

U Boru su tokom „Sportskog izazova“ organizovani javni trening fudbala, čas plesa i rekreacije, ženski fitnes trening, školski sportski časovi i javni trening košarke.

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

Učešće na ovoj sportskoj manifestaciji uzela je i OŠ „3. oktobar“ iz Bora.

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

„Škola ‘3. oktobar“ organizovala je Sajam sporta, na kom je učestvovalo 15 klubova. Zahvalnost svima koji su tih dana dolazili do škole, promovisali sportske aktivnosti. U sklopu toga, učenici naše škole bili su animatori tih zadataka koji su njima postavljali“, rekla je Mirjana Spasić, nastavnik fizičkog vaspitanja.

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

„S obzirom da je ovo jedna velika akcija na nivou Evrope, u kojoj je učestvovao i naš grad, a posebno mi je drago da je i Karate klub ‘Bor’ učestvovao u ovoj akciji. Zahvaljujem se svim našim članovima koji su se odazvali“, rekao je Obrenko Petrović, Karate klub „Bor“.

Prijem povodom završetka Evropske nedelje sporta u Boru

Evropsku nedelju sporta organizuju Olimpijski komitet Srbije, Ministarstvo omladine i sporta, a pod pokroviteljstvom Evropske unije u Srbiji.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

POSTAVI ODGOVOR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime

POSTAVI ODGOVOR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime

Društvene mreže

24,189PratilacaLajkuj
4,185PratilacaZaprati
1,252PratilacaZaprati
222PratilacaBaci sub