VestiPromocija knjige Milojka Pantića „Nebo se otvorilo” danas u Zaječaru

Promocija knjige Milojka Pantića „Nebo se otvorilo” danas u Zaječaru

Промоција књиге „Небо се отворило”

U Omladinskom centru u Zaječaru danas 25. juna biće organizovana promocija knjige „Nebo se otvorilo” autora Milojka Pantića.

U ovoj knjizi, autor kroz vremeplov vodi čitaoce, čuvajući od zaborava dane i godine, u kojima se pisala istorija sporta. Pantić opisuje poslednjih trideset godina, u kojima se raspala jedna država i životi građana. Godine u kojima su kriminalci postali ugledni građani, političari zvezde, a obični ljudi žrtve.

Pored autora, o knjizi govore Vladimir Stanković — novinar i Petar Peca Popović — novinar i rok-kritičar.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Početak promocije knjige zakazan je za 18 časova.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница