ВестиСрпска лига „Исток”: Резултати одиграних утакмица 11. кола (2020/2021)

Српска лига „Исток”: Резултати одиграних утакмица 11. кола (2020/2021)

Српска лига „Исток”: 11. коло

Јуче је одиграно 11. коло Српске лиге „Исток”.

У једанаестом колу Српске лиге „Исток”, „Власина” је у Параћину освојила само бод, иако је десет минута пре краја меча водила са 3:1. У 80. минуту је „Борцу” досуђен пенал, па је смањио, а онда је у надокнади времена и изједначио на 3:3. „Будућност (П)” је у Свилајнцу савладао „Раднички (Св)” који је био досадашњи лидер табеле, 0:2.

ОФК „Синђелић” победио је на домаћем терену ОФК „Топличанин” резултатом 2:0, а успешан домаћин био је „Дунав” који је тукао СФК „Мораву” са 3:1.

Фудбалери „Тимока” везали су и трећу узастопну победу и на тај начин преузели лидерску позицију Српске лиге „Исток”. Нова жртва зајечарског српсколигаша била је екипа „Цар Константин”, која је у Ниш испраћена са четири гола у мрежи, „Тимок 1919” : „Цар Константин” 4:0. „Моравац Орион” изгубио је у гостима од фудбалера „Пчиње”, 3:2.

Утакмица „Трстеник ППТ” : „Жупа” завршена је без голова 0:0, а други зајечарски српсколигаш, екипа „Каблова” није успела да оствари трећу победу у сезони. Бод из Зајечара, са стадиона у насељу Кључ, однела је екипа „Рембаса” из Ресавице, а резултат утакмице 11. кола гласио је 1:1.

„Радан” из Лебана поражен је резултатом 2:0, од „Јединства” у Параћину, а у гостима је поражен и „Тимочанин” из Књажевца, који је гостовао фудбалском клубу „Младост” у Медошевцу, чији су играчи јединим постигнутим поготком на утакмици поставили крајњи резултат – 1:0.