VestiTeniseri TK „AS Timok” uspešni na OP Kragujevca

Teniseri TK „AS Timok” uspešni na OP Kragujevca

Тенисери тениског клуба „АС Тимок” успешни на Отвореном првенству Крагујевца

Minulog vikenda održano je Otvoreno prvenstvo Kragujevca u tenisu za takmičare do 10 godina, zeleni nivo. Mladi teniseri TK „AS Timok” iz Zaječara osvojili su dve medalje.

Veljko Đorđević zauzeo je drugo mesto, a Uroš Milošević treće mesto.

Тенисери тениског клуба „АС Тимок” успешни на Отвореном првенству Крагујевца

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Zanimljivo je da je Veljko već u prvom meču u grupi pobedio prvog nosioca i prvog na rang listi TSS Iliju Ilića iz TK „Puma” iz Kragujevca, ali je ipak u finalnom susretu Ilija bio bolji.

Тенисери тениског клуба „АС Тимок” успешни на Отвореном првенству Крагујевца

Prvenstvo je održano na terenima TK „Puma”, čiji je vlasnik poznati teniski stručnjak Dejan Petrović, nekadašnji trener Novaka Đokovića, Ane Ivanović, Ivane Jorović.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница