VestiU Zaječaru danas sunčano i toplo

U Zaječaru danas sunčano i toplo

Лептир и цвет
Foto: Shutterstock, ilustracija

Proleće na svom početku daruje jutarnju svežinu i sunčane dane. Ujutro po kotlinama kratkotrajna magla, ponegde slab mraz. U toku dana sunčano i toplije. Vetar slab i umeren, severni. Sa Mediterana će stizati topao vazduh. Jutarnja temperatura od -2 do 4, najviša od 15 do 19 stepeni. Za vikend i početkom naredne sedmice toplo — do 23 stepena.

U Zaječaru danas sunčano i toplo. Duvaće blag i slab vetar, severni i severozapadni. Minimalna temperatura oko 3 stepena, maksimalna dnevna oko 19 stepeni. Sutra u Zaječaru vedro i sunčano. Najniža temperatura 4 stepena, najviša oko 21 stepen.

Saobraćaj u Srbiji će se već sa prvim popodnevnim satima pojačati ka svim vikend destinacijama, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije.

- Advertisement -
Reklamirajte se na našem portalu
Promovišite svoj biznis kroz banere, PR tekstove i društvene mreže i doprite do hiljada čitalaca svakog dana.
Pišite nam

Iako ulazimo u period lepog vremena i porasta dnevnih temperatura, jutra i večeri su prohladni, pa se vozačima koji planiraju putovanja u više ili planinske predele savetuje opreznija vožnja, jer je u ovim područjima kolovoz vlažan i klizav zbog česte magle i sumaglice.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od Javnog preduzeća „Putevi Srbije”, na naplatnim stanicama nema zadržavanja.

Prema informacijma Uprave granične policije, na putničkim terminalima nema zadržavanja dužih od 30 minuta.

Na teretnim terminalima zadržavanja na izlazu iz zemlje su na graničnom prelazu Horgoš šest sati, na prelazu Sremska Rača dva sata, a na Kelebiji 60 minuta.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница