Timočka KrajinaZaječarZaječarski kik-bokseri najbolji i u Bugarskoj: Dve zlatne i dve bronzane medalje

Zaječarski kik-bokseri najbolji i u Bugarskoj: Dve zlatne i dve bronzane medalje

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Zaječarski kik-bokseri ostvarili su veliki uspeh i na petom Internacionalnom turniru koji je održan proteklog vikenda u Kozloduju, u Bugarskoj.

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Takmičari Kik-boks kluba „Fight Team 019“ iz Zaječara doneli su dve zlatne i dve bronzane medalje.

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Trener kluba Nikola Milenković (u kategoriji do 71 kg) u dva meča postigao je dve pobede i osvojio zlato i pehar. U pionirskoj kategoriji, Luka Nikolić (do 45 kg) osvojio je zlatnu medalju, a Stevan Vučenić (do 33 kg) i Nemanja Aleksić (do 36 kg) osvojili su bronzane medalje.

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Trener i proslavljeni kik-bokser Nikola Milenković ističe da su pioniri KBK „Fight Team 019“ iz Zaječara na najbolji mogući način predstavili svoj grad i Srbiju.

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

„Na ovom Internacionalnom turniru koji je održan u Bugarskoj, članovi KBK ‘Fight Team 019’ iz Zaječara ostvarili su značajne rezultate. Na takmičenju su učestvovali kik bokseri iz Bugarske, Moldavije, Izraela i Srbije. Pioniri našeg kluba vratili su se sa dve bronzane i jednom zlatnom medaljom. Stevan Vučenić dao je svoj maksimum u odličnoj teškoj borbi, ali je zaustavljen nažalost u polufinalu i pred njim je svetla budućnost u kik boksu. Nemanja Aleksić je ubedljivo vodio ceo meč, ali slobodno mogu da kažem da je bio pokraden od strane sudija. Luka Nikolić je slavio u finalu ubedljivom pobedom i doneo zlatnu medalju za naš klub. Što se tiče mene kao trenera, ovog puta učestvovao sam i kao takmičar na prvenstvu i imao sam dva teška meča, gde sam u oba meča pobedio i vratio sam se sa zlatnom medaljom i peharom za najboljeg seniora na turniru u Kozloduju“, kaže Milenković.

Kik-boks klub „Fight Team 019” Zaječar – 5. Internacionalni turnir u Kozloduju u Bugarskoj

Seniore Kik-boks kluba „Fight Team 019“ iz Zaječara očekuju profesionalni mečevi u narednom periodu, kao i Prvenstvo Srbije i Prvenstvo centralne Srbije do kraja godine.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare
Pretplatite se
Obavesti o
guest
0 Komentara
Ugrađene povratne informacije
Pogledajte sve komentare

Društvene mreže

24,106PratilacaLajkuj
4,158PratilacaZaprati
1,246PratilacaZaprati
222PratilacaBaci sub
0
Voleli bismo da čujemo Vaše mišljenje, ostavite komentarx