ВестиЗона „Исток” — Резултати одиграних утакмица 29. кола

Зона „Исток” — Резултати одиграних утакмица 29. кола

Фудбал — Мушкарци

Протеклог викенда одиграно је 29. коло фудбалске Зоне „Исток”.

Фудбалери Тимочанина играли су нерешено са играчима ФК Тимок 1919 у оквиру претпоследњег 29. кола Зоне „Исток”. Утакмица је завршена нерешеним резултатом 2:2, док је прво полувреме одиграно без голова.

Утакмица ФК Тимочанин 2:2 ФК Тимок 1919

Фудбалери Каблова су у гостима изгубили од трећепласиране екипе на табели ФК Хајдук Вељко из Неготина 3:1 и тиме спали на осму позицију на табели.

Прво место на табели Зоне „Исток” заузима Тимочанин са 70 бодова, други је Тимок 1919 са 68 бодова, док је трећи Хајдук Вељко са 64 бода.

• БСK 0:5 Орљане

Све утакмице последњег 30. кола фудбалске Зоне „Исток” биће одигране у недељу 9. јуна од 17 сати и 30 минута.

ФК Тимок ће у недељу на домаћем терену одмерити снаге са фудбалерима из Сврљига, који се разгоропадио последњих неколико кола.

Фудбалери Каблова дочекаће као домаћин у недељу Бродоремонт из Кладова.

Сви медији који преузму текст, фотографије или видео, дужни су да наведу извор – Тимочка (timocka.rs). Уколико преузимају комплетан текст и фотографије, већи део текста, или је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.