
„Kрив сам” назив је изложбе самоуког сликара Нинослава Јовановића, коју Зајечарци могу погледати у Радул-беговом конаку наредних десетак дана.
Публика може да погледа 29 слика, рађене техником сувог пастела.
У рецензији ове изложбе наводи се да на појединим сликама уметник користи интензивне боје и вештим нијансирањем утиче на разноврсност, али и јачину поруке коју жели да пренесе. Пастел на подлози ствара посебан ефекат, што аутор вешто користи наносећи боју у неколико слојева, а таквим градирањем боја дочарава богатство различитих тонова.
Да подсетимо, изложба је почела 21. марта, а слике Нинослава Јовановића публика ће моћи да погледа у наредних десетак дана у Радул-беговом конаку у Зајечару.









![Промоција књиге „Понос Зајечара – Фудбалски клуб „Тимок” (1919–2019)” [ФОТО-ГАЛЕРИЈА] Историјски архив „Тимочка Крајина” Зајечар: Промоција књиге „Понос Зајечара – Фудбалски клуб „Тимок” (1919–2019)”](https://www.timocka.rs/wp-content/uploads/2022/03/Istorijski-arhiv-Timocka-Krajina-Zajecar-Promocija-knjige-Ponos-Zajecara-Fudbalski-klub-Timok-1919-2019-Gallery-Cover-218x150.jpg)



![9. „Башта Балкана” у Великом Извору [ФОТО-ГАЛЕРИЈА] 9. „Башта Балкана” у Великом Извору](https://www.timocka.rs/wp-content/uploads/2022/03/9.-Basta-Balkana-u-Velikom-Izvoru-Gallery-Cover-218x150.jpg)


