Vesti14. Memorijalni turnir u malom fudbalu „Ivica Božinović 2019” u Knjaževcu

14. Memorijalni turnir u malom fudbalu „Ivica Božinović 2019” u Knjaževcu

Мали фудбал
Foto: Pixabay, ilustracija

Tradicionalni 14. Memorijalni turnir u malom fudbalu „Ivica Božinović 2019” biće održan u nedelju, 1. decembra u hali Osnovne škole „Dimitrije Todorović – Kaplar”, sa početkom u 09:00 časova.

Turnir organizuju Policijska stanica u Knjaževcu, u saradnji sa lokalnom samoupravom i porodicom Božinović, u znak sećanja na policijskog službenika Ivicu Božinovića, koji je tragično izgubio život izvršavajući službene zadatke 2000. godine, kao i na sve druge pripadnike Ministarstva koji su dali svoje živote za bolje sutra i dobrobit svih mlađih generacija.

Na turniru učestvuju ekipe Policijske uprave u Zaječaru, policijskih stanica Knjaževac, Sokobanja, Boljevac, FK „Midžor” iz Kalne, ekipa lokalne samouprave i ekipa Policijska stanice Svrljig – PU Niš.

Svi mediji koji preuzmu tekst, fotografije ili video, dužni su da navedu izvor – Timočka (timocka.rs). Ukoliko preuzimaju kompletan tekst i fotografije, veći deo teksta, ili je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Odabir pisma

Ћирилица
Латиница